czwartek, 9 maja 2013

Gahan`s birthday and..music -stupid news

IMPACT-                 26 DNI <stres osiąga poziom 50 punktów na 100>
KATIE MELUA-      38 DNI <hm..Stanisław Soyka...może Brodka szprotka..a może BRACIA >
DEPECHE MODE - 77 DNI <  boże, jak długoo :(  >
HURTS -                  152 DNI <no comment, spokooojnie .Odwiedzą nas jeszcze przynajmniej 14 razy do listopada>
Taak, bo dawno nie pisałam swojego licznika koncertowego.Powinnam jeszcze wpleść koncert Małp który przeżywam wewnątrz duszy tak... jakbym tam miała być .yhhh

A no i zrezygnowałam z Jasona Mraz i ZAZ..Teraz sporo wydam na leczenie zębów , a wiadomo.. do zdjęć z muzykami trzeba się ładnie uśmiechnąć, bo koncerty tuż tuż.

Zawsze gdy agencja artystyczna ogłasza że w Polsce wystąpi taki i taki brytyjski lub innej narodowości wielki zespół, czuję się tępo. Bo zazwyczaj albo jeszcze nie znam tego zespołu i nigdy w życiu o nim nie słyszałam, albo znam trzy po czwarte i jeden największy hit.Zawsze się obawiam że za rok czy 2, odtworzę sobie album na yt i zakocham się bezgranicznie. A gdy dowiem się że KIEDYŚ występował już u nas..popadnę w depresję ..bo wiem że minie sto lat zanim znów przyjadą bo będą już kultowi !

Dzisiaj nie mogę nie wspomnieć o urodzinach najseksowniejszego 50 latka ever. 
Albowiem dziś obchodzi zacne 51 urodziny wokalista Depeche Mode.Postanawiłam to uczcić zacnie i ładnie podaną sobie kolacją i słuchaniem solowych albumów.
Tak bardzo się ciesze że już tyle lat jest czysty i że ma CIĄGLE tyle samo energii co na każdej trasie..Bo powiedzmy sobie szczerze, że wydać 13 albumów to nie lada sztuka i ogromny wysiłek z którego fani..a tym bardziej Ci najbardziej napaleni - nie zdają sobie po prostu z tego sprawy.


i z tym samym błyskiem w oczach.Jak wino..Dave urodził się w środę ,czyli wychodzi na to, wg niektórych stron że ma ogromne zdolności intelektualne, łatwo nawiązuje kontakt < publika i te sprawy HE HE >, jest gadatliwy.Ma szczęście w podróżach i interesach.Dave jest podopiecznym planety Merkury.Jest szefem własnej firmy <hmm > i nie lubi podporządkowywać się innym <coś w tym jest >.Jest w miłości bardzo rozważni <WUUT>, urodzeni w środę lubią śledzić i kontrolować swojego partnera...ciekawe...

Ostatnio w moim muzycznym świecie się trochę dzieje. Przeważnie to sprawka Hurts który wylądował jak bumerang w studio Polsatu.
Za 5 dni urodziny Adama..ciekawe jak wyjdzie nasz filmik z życzeniami dla Adama i czy w ogóle Go zobaczy! Osobiście uważam że występ w Must Be The Music okazał się klapą. I oceniam to obiektywnie bo już nie jeden występ z Miracle zobaczyłam. Może ten mój hejt to za sprawą jurorów których uwielbiałam < wydawali mi się najrzetelniejsi i najbardziej znani na muzyce z tych wszystkich tego tego typu programów> ..nie zachowali się dobrze..Kora być może próbowała zamawiać przez słuchawkę maryśkę dla swojego psa, a Sztaba bujał w obłokach.Rozumiem gdyby to było Silver Lining lub Illuminated to jeszcze jeszcze.. Ale to było Miracle- bujanie w obłokach, nie wskazane. I ta niedokładność i brak doświadczenia z zagranicznymi artystami przez prowadzących ..smut smut i jeszcze raz smut.


Hurts jak sie okazuje zabawili u nas dłużej niż jeden dzień. Wg moich ostatnich sprawdzanych info udzielili aż 4 wywiadów : Dla  Radio Eska Rock, Radio Zet < najlepszy! I to k.rwa mać w wykonaniu Theo, bezcenne ! >,  Dla programu 4music który namiętnie oglądam i słucham w czasie pracy < TV6 -13.30 ,ale i rano leci też >  no i wywiad przeprowadzany przez prawdopodobnie reporterkę PUDELKA. Który mnie w sumie najbardziej rozczarował..pytania były z dupy i nieogarnięte i mam wrażenie że wymyślane w samym momencie wywiadu. Ale cóż, to POLSKA .A przecież w naszym kraju -raju nic nie powinno mnie już dziwić :)
Jeszce a propo`s Theo to mnie ostatnio zadziwia Jego zażyłość z Carlem Baratem z The Libertines /Dirty Pretty Things.. no i także często ostatnio pojawiające się zdjęcia z Liamem Gallagher..chwali się za to że przy byle kim się nie trzyma. No i po tym wywiadzie na pudlu to w sumie ..wnioskuję że tak bardzo Jemu jeszcze sodówka nie uderzyła do tego lśniącego żelem łebka .W sieci dzisiaj pojawiło się lyric video do Panic Station Muse..Osobiście uważam takie filmiki za zapychacze.. Żeby fani długo nie musieli czekać na kolejne jakieś SENSOWNE filmiki. Dla mnie to pierdoła totalna z nimi.Oglądam je tylko dla muzyki a nie jakieś co 2 słowo latające słówka.

Depeche Mode dalej w trasie..na poprzednim przystanku w Izraelu niestety znów na secie nie ujrzałam Wrong. Beke miałam z komentarzy, że trochę dziwne, że w tym kraju zagrali Personalnego :P
Zaczynam się poważnie martwić tą setlistą..ale pocieszam się że znów zaliczona nocka w tej samej sieci hotelów..czyżby umowa? :>
Następne stop-y zaliczą Ateny, Sofię, Bukareszt,Istambuł, Belgrad, Budapeszt, Zagrzeb. - czyli totalne zadupia :>Babyshambles  z Pete`m na czele intensywnie koncertuje. Choć cały wrzesień i październik już mają zarezerwowany wyłącznie na Wyspiarskie koncerty, to cieszy fakt że nie pozostali w miejscu z martwymi kartkami z tekstami, które gdzieś głęboko włożył Pete będąc w więzieniu .
Tak bardzo chciałabym żeby Ficek powrócił do składu i byłoby tak pięknie, jak za dawnych czasów.Ale to niestety już nie możliwe..

Na dzisiaj 2 video.
Oczywiście specjalnie dla dzisiejszego jubilata Davida wspomnienie sprzed 2 lat<oj, ile dałabym żeby wytrzeć się tym ręcznikiem z pierwszych sekund video ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ZA9qk38NpnQ

i nieco inaczej..pouczająco ale i pozytywnie .Od Milesa dla Was :

Odrzucamy stare zasady
Nie pozwolimy naszym zmartwieniom dyktować kim mamy być

La la la, la la la la la la
Nie zapominaj kim jesteś

ENJOY

xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz